Transport osób Warszawa

Transport osób w Warszawie charakteryzuje się przemieszczaniem pasażerów z dowolnego miejsca w Warszawie w dowolne miejsce na krótkich odcinkach jak i w dowolne miejsce na terenie kraju jak i zagranicą w świetle obowiązujących przepisów nazywa się to transportem okazjonalnym.
Można również wyróżnić  transport liniowy którym głównie zajmują się miejskie przedsiębiorstwa komunikacji najczęściej zwane w Warszawie MZK które przewożą pasażerów od pętli do pętli z wyznaczonymi przystankami i z góry ustalonym rozkładem jazdy.  Natomiast Transport Okazjonalny jest to przewóz osoby lub osób lub zorganizowanej grupy na trasie nie regularnej. Takim Przewozem Osób trudni się nasza firma WarsawBusTravel.pl .
Nasze doświadczenie zdobywaliśmy latami i jesteśmy w stanie zapewnić transport od przejazdu jednej osoby do nieograniczonej liczby osób z wcześniejszym ustaleniem warunków. Również standard naszych pojazdów jak i kierowców jesteśmy w stanie dopasować do każdego klienta i jego wymogów a są to głównie vany, busy i autokary marki Mercedes . Najczęstszymi naszymi klientami są firmy i ich kontrahenci, turyści z kraju i zagranicy jak również szkoły i instytucje.

Trudnimy się także najmniejszym transportem na terenie Warszawy i aglomeracji Warszawskiej świadcząc usługi TAXI vanami do ośmiu pasażerów ale i nie tylko. Podejmiemy się każdego transportu nie tylko w warszawie ale i na terenie całego kraju i Europy ponieważ posiadamy do tego rodzaju wszelkie uprawnienia, zezwolenia i licencje. Transport jaki zapewniamy zawsze jest to sprawny technicznie pojazd i można go zawsze sprawdzić wpisując numer rejestracyjny pojazdu na stronie www.bezpiecznyautobus.gov.pl pod warunkiem że sprawdzany autokar lub bus jest zarejestrowany na więcej niż dziewięć osób i w dowodzie rejestracyjnym w rodzaju przeznaczenia ma wpisane AUTOBUS. Wymagania jakie muszą spełniać autokary są bardzo restrykcyjne i w dzisiejszych czasach nie ma mowy o złym stanie technicznym pojazdu chcąc świadczyć usługi transportu osób na najwyższym poziomie.