Wynajem busów Warszawa

Wynajem busów Warszawa

Oferujemy wynajem busów w mieście Warszawa z kierowcą na wyjazdy integracyjne, wyjazdy firmowe, wyjazdy zorganizowane, wyjazdy na szkolenia, wycieczki szkolne oraz transport osób z/na lotniska oraz dowolne inne wyjazdy w kraju i za granicą.

Nasze Busy w Warszawie to pojazdy wygodne i komfortowe dzięki czemu nadają się do transportu osób na długich, jak i krótkich dystansach. Można je wykorzystać także przy organizacji imprez okolicznościowych, takich jak śluby, urodziny czy koncerty. Wiemy, że nasi klienci zgłaszają się w celu wynajęcia busa po to, aby zorganizować przyjemny i bezproblemowy wyjazd, więc dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie podróże organizowane wspólnie z nami były przez Państwa wspominane miło przez długi czas. W skład usługi poza wypożyczeniem pojazdu wchodzi także obsługa busa przez profesjonalnego kierowcę oraz istnieje możliwość dodatkowego wynajęcia przewodnika w przypadku organizacji wycieczek.

Dysponujemy busami przystosowanymi do przewozu kilku, kilkunastu lub kikudziesięciu osób, co sprawia, że są one idealne na każdą okazję. Nasza flota busów do wynajęcia to m.in. : Mercedes, Toyota, Volvo. Wszystkie nasze pojazdy przechodzą okresowe testy sprawności technicznej i są nowocześnie wyposażone, między innymi w klimatyzację, rozsuwane fotele, przestronne bagażniki, telewizory, mikrofony, automatyczne skrzynie biegów i inne udogodnienia. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, ale oferowane usługi transportowe świadczymy na terenie całej Polski i za granicą. Posiadamy doświadczenie w jeździe w ruchu lewą stroną m.in. w Wielkiej Brytanii.