Wynajem autokarów Warszawa

autokary Warszawa

Wynajem autokarów Warszawa

Wynajem autokarów w Warszawie jest ciekawym a zarazem pracochłonnym zajęciem wymagającym dość dużej wiedzy tematycznej oraz ogólnej takiej jak znajomość odległości miedzy miastami ,kategorie dróg , czas przejazdów ,dokumenty potrzebne na przejazdy , miejsca noclegowe i posiłkowania dla grup oraz kierowców ,stacje benzynowe ,parkingi i wiele innych. Autokar w Warszawie odróżnieniu od autobusu nie posiadają miejsc stojących. Różni się też komfortem podróżowania. W autobusach nie znajdziemy luków bagażowych tych różnic jest o wiele więcej. Dopasowanie transportu dla grupy to też nie lada wyzwanie ważna jest ilość osób jak daleka droga przed nimi i inne. Wszystko to zaczyna się od pierwszego kontaktu z klientem po krótkiej rozmowie możemy wywnioskować czy współpraca będzie łatwa i miła czy raczej będzie „pod górkę”. Czasem trudno wyciągnąć od klienta informacje potrzebne nam do szybkiego wyliczenia ceny końcowej usługi co jest bardzo ważne w gorącym okresie jakim jest maj, czerwie, lipiec, sierpień oraz wrzesień żeby szybko znaleźć konsensus i podpisać umowę przed następnym klientem bo zapytań jest ogrom.

Mamy różne rodzaje wyjazdów zaczynając od transferów lotnisko hotel i odwrotnie poprzez obsługę wieczorów kawalerskich, ślubów , wesel, wyjazdów biznesowych po kraju i zagranicę , zielonych szkół , całodziennych wyjazdów szkolnych , zawodów sportowych , zimowiska i innych. Bardzo ważny w tym wszystkim jest kierowca o którym często ludzie zapominają to on jest odpowiedzialny za osoby które wiezie i autokar to on musi być wypoczęty przed wyjazdem i nie rozpraszany podczas jazdy od niego naprawdę bardzo dużo zależy. należy pamiętać też o kontrolach na drodze które to dość często się zdarzają i są nie odłącznym sposobem na bezpieczeństwo na drodze. Po gorącym okresie przychodzi czas spokoju i tym czasie możemy zająć sie naprawami autokarów , doprowadzeniem do najlepszego stanu , wypranie wnętrza autokaru .

W tym okresie kierowcy mają więcej czasu dla rodziny bo w okresie dużego obłożenia potrafią widzieć sie z rodziną raptem przez parę dni w miesiącu. Tak jak widać praca kierowcy nie jest łatwa ale potrafi być przyjemna kiedy to można zwiedzić trochę europy i jak pasażerowie szepną miłe słowo po osiągnięciu celu. Do zobaczenia na drodze.

 

wynajem autokarów Warszawa
wynajem autokarów Warszawa
wynajem autokarów Warszawa
wynajem autokarów Warszawa
wynajem autokarów Warszawa
wynajem autokarów Warszawa

 

Zachęcamy do kontaktu. W miarę potrzeb przedstawimy odpowiednią ofertę.

Wynajem autokarów Warszawa
5 (100%) 86 votes