Wynajem autokarów Warszawa

Wynajem autokarów Warszawa

Wynajem autokarów w Warszawie jest ciekawym a zarazem pracochłonnym zajęciem wymagającym dość dużej wiedzy tematycznej oraz ogólnej takiej jak znajomość odległości miedzy miastami ,kategorie dróg , czas przejazdów ,dokumenty potrzebne na przejazdy , miejsca noclegowe i posiłkowania dla grup oraz kierowców ,stacje benzynowe ,parkingi i wiele innych. Autokar w Warszawie odróżnieniu od autobusu nie posiadają miejsc stojących. Różni się też komfortem podróżowania. W autobusach nie znajdziemy luków bagażowych tych różnic jest o wiele więcej. Dopasowanie transportu dla grupy to też nie lada wyzwanie ważna jest ilość osób jak daleka droga przed nimi i inne. Wszystko to zaczyna się od pierwszego kontaktu z klientem po krótkiej rozmowie możemy wywnioskować czy współpraca będzie łatwa i miła czy raczej będzie “pod górkę”. Czasem trudno wyciągnąć od klienta informacje potrzebne nam do szybkiego wyliczenia ceny końcowej usługi co jest bardzo ważne w gorącym okresie jakim jest maj, czerwie, lipiec, sierpień oraz wrzesień żeby szybko znaleźć konsensus i podpisać umowę przed następnym klientem bo zapytań jest ogrom.

Mamy różne rodzaje wyjazdów zaczynając od transferów lotnisko hotel i odwrotnie poprzez obsługę wieczorów kawalerskich, ślubów , wesel, wyjazdów biznesowych po kraju i zagranicę , zielonych szkół , całodziennych wyjazdów szkolnych , zawodów sportowych , zimowiska i innych. Bardzo ważny w tym wszystkim jest kierowca o którym często ludzie zapominają to on jest odpowiedzialny za osoby które wiezie i autokar to on musi być wypoczęty przed wyjazdem i nie rozpraszany podczas jazdy od niego naprawdę bardzo dużo zależy. należy pamiętać też o kontrolach na drodze które to dość często się zdarzają i są nie odłącznym sposobem na bezpieczeństwo na drodze. Po gorącym okresie przychodzi czas spokoju i tym czasie możemy zająć sie naprawami autokarów , doprowadzeniem do najlepszego stanu , wypranie wnętrza autokaru .

W tym okresie kierowcy mają więcej czasu dla rodziny bo w okresie dużego obłożenia potrafią widzieć sie z rodziną raptem przez parę dni w miesiącu. Tak jak widać praca kierowcy nie jest łatwa ale potrafi być przyjemna kiedy to można zwiedzić trochę europy i jak pasażerowie szepną miłe słowo po osiągnięciu celu. Do zobaczenia na drodze.

 

 

Zachęcamy do kontaktu. W miarę potrzeb przedstawimy odpowiednią ofertę.